KOSZT PRZESYŁKI I CZAS REALIZACJI:

Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu 1 dnia od otrzymania płatności i wysyłane za pośrednictwem Inpost. Jeśli status produktu jest NA ZAMÓWIENIE wówczas realizujemy zlecenie tak szybko jak to możliwe. O czasie realizacji informujemy mailowo. Maksymalny czas oczekiwania 5 dni roboczych. Zazwyczaj uwijamy się wcześniej.  W przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Na terenie Krakowa odbiór osobisty gratis! 

Termin realizacji ustalany telefonicznie po numerem telefonu; + 48 696 922 522

DARMOWA DOSTAWA OD ZAMÓWIENIA

POWYŻEJ 250 zł*

*- tylko na terytorium Polski.

CENNIK 

PRZESYŁKI KRAJOWE:

Czas realizacji 1-2 dni robocze.

Koszt wysyłki: 

przedpłata na konto - 18 zł
pobranie - 25 zł

PACZKOMATY INPOST:

PRZESYŁKI KRAJOWE

Czas realizacji 1-2 dni robocze.

Koszt wysyłki: 

Przedpłata na konto: 13 zł

pobranie: 17 zł

PACZKA W WEEKEND

Koszt wysyłki: 17 zł - przedpłata na konto

Jak działa usługa Paczka w Weekend?

Doręczeniem do Paczkomatów w weekend objęte są przesyłki, dla których etykiety zostały wygenerowane od czwartku od godziny 20:00 do soboty do godziny 13:00. Oznacza to, że w tym czasie należy złożyć zamówienie, opłacić je, a także co ważne – umieścić przesyłkę w Paczkomacie odbiorczym. Dostawa odbywa się w następujących wariantach:

  • jeśli przesyłki umieszczone są w Paczkomacie do piątku do godz 13:00, to doręczenie odbędzie się albo w sobotę albo w niedzielę;
  • jeśli przesyłki umieszczone są w Paczkomacie do soboty do godz 13:00, to doręczenie zostanie zrealizowane w niedzielę do godziny 18:00.