M6. CZAPKA meloMerinoGOR

199,00 zł
Brutto
  • w magazynie

meloMerino to seria czapek dla wszystkich i do wszystkiego. Dzieki zastosowaniu 100 % wełny z merynosów, czapka cechuję się wyjątkową miękkością i objętością. 🐑 Specjalna struktura z wielu cienkich włókien zapewnia włóczce jeszcze większą elastyczność oraz równy splot.

Rozmiar: Uniwersalny
Kolor: szary
Typ: Oversize
Kategorie
Meirno

Włókna merino są włóknami termoaktywnymi czyli reagują na temperaturę, w jakiej się znajdują. Kiedy jest zimno, dają ciepło i odwrotnie, kiedy jest gorąco, ochładzają twój organizm. Dlatego ta wełna dobra zarówno na zimę, jak i lato.Warto też dodać, że merynosy zostały wyposażone w naturalną barierę UV, ich wełna pochłania szkodliwe promieniowanie UV. Dzięki temu nosząc ubrania z tej wełny, jesteś dodatkowo chroniony w słoneczne dni. Wełna ta doskonale wchłania wilgoć, a następnie odprowadza ją na zewnątrz, wiec będąc w ruchu, zachowujesz komfort i dobrą termike.

Nasza włóczka jest pozyskiwana ze zwierząt hodowanych na wolności w Ameryce Południowej, w stosunku do których nie stosuje się mulesingu i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Oznacza to, że produkt został skontrolowany i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, a więc niebiezpiecznych dla człowieka. Klasa I stanowi najwyższy poziom, co oznacza, że produkt jest odpowiedni dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3 lat).

Właściwości
M6

Informacje

Skład
Merino

Preferencje

chat Komentarze (0)