M1. CZAPKA z merino meloTUR

198,00 zł
Brutto
  • na zamówienie - 5 dni roboczych

meloMerino to seria czapek dla wszystkich i do wszystkiego. Dzieki zastosowaniu 100 % wełny z merynosów, czapka cechuję się wyjątkową miękkością i objętością. 🐑 Specjalna struktura z wielu cienkich włókien zapewnia włóczce jeszcze większą elastyczność oraz równy splot.

ROZMIAR:

uniwersalny

KOLOR:

ciemny turkus
PRANIE:

PRANIE

  • Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko

  • Przed rozpoczęciem prania całkowicie rozpuścić detergent.
  • Prać delikatnie, nie trzeć i nie szorować!
  • Dokładnie wypłukać.
Kategorie
Merino

CECHY CZAPKI Z MERNIO:

Włókna merino są włóknami termoaktywnymi czyli reagują na temperaturę, w jakiej się znajdują. Kiedy jest zimno, dają ciepło i odwrotnie, kiedy jest gorąco, ochładzają twój organizm. Dlatego ta wełna dobra zarówno na zimę, jak i lato.Warto też dodać, że merynosy zostały wyposażone w naturalną barierę UV, ich wełna pochłania szkodliwe promieniowanie UV. Dzięki temu nosząc ubrania z tej wełny, jesteś dodatkowo chroniony w słoneczne dni. Wełna ta doskonale wchłania wilgoć, a następnie odprowadza ją na zewnątrz, wiec będąc w ruchu, zachowujesz komfort i dobrą termike.

Nasza włóczka jest pozyskiwana ze zwierząt hodowanych na wolności w Ameryce Południowej, w stosunku do których nie stosuje się mulesingu i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Oznacza to, że produkt został skontrolowany i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, a więc niebiezpiecznych dla człowieka. Klasa I stanowi najwyższy poziom, co oznacza, że produkt jest odpowiedni dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3 lat).

Właściwości
M1

Informacje

Skład
Merino

Preferencje

Komentarze (0)